Понеділок, 24 Червня

Зеленський присвоїв звання “Заслуженого артиста України” Михайлу Хомі (DZIDZIO)

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Артист Михайло Хома відомий як DZIDZIO отримав почесне звання “Заслужений артист України”.

Це було оголошено під час урочистої церемонії до Дня Незалежності України на Софійській площі у Києві. Артиста привітав Президент Володимир Зеленський.

View this post on Instagram

Дорогі друзі! Мав сьогодні велику честь виконати Гімн України під час державного церемоніалу святкування Дня незалежності України. Відчував велику відповідальність та безмежну любов до кожного з вас 💙💛. Подвійною радістю для мене стало присвоєння державного звання «Заслужений артист України». Це моя мрія дитинства! Дякую, Україно !!! З Днем Незалежності !!! Слава Україні 🇺🇦!!!

A post shared by DZIDZIO (@dzidzio) on

“Дорогі друзі! Мав сьогодні велику честь виконати Гімн України під час державного церемоніалу святкування Дня незалежності України. Відчував велику відповідальність та безмежну любов до кожного з вас . Подвійною радістю для мене стало присвоєння державного звання «Заслужений артист України». Це моя мрія дитинства! Дякую, Україно!!! З Днем Незалежності!!! Слава Україні!!!”, – прокоментував нагороду артист.

Також під час церемонії Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України видатному українському поетові Юрію Рибчинському, а також вручив Орден За заслуги III ступеня режисерові Володимиру Горянському.

Крім того, звання «Заслужений артист України» отримав відомий рок-музикант Сергій Міхалок, а стронгмен Василь Вірастюк відзначений званням «Заслужений діяч фізичної культури і спорту України».

Нагадаємо, у 2018 році Михайло Хома заявив, що “звання “Народний артист” – це пережиток радянської епохи, якого необхідно позбутися”.

“Взагалі в усіх треба відбирати те звання. Що то таке звання “Народних артистів”? У всіх позабирати і не давати нікому. То треба відмінити. Що то за дурниці? Кому то потрібно? Це мусор радянський, який ще залишився. Прошу, заберіть усі ці “Заслужені” і “Народні артисти”. Це люди хай визначають”, – заявив Михайло.

“Як робилося це звання? Заспівав правильною мовою в правильний час для правильного дяді – і все, дали. То що, люди визначали? А потім кожен вимахувався – той “народний”, той “заслужений”. Природнім артистом треба бути”, – додав він.