Середа, 29 Березня

Зеленський пригрозив окупантам потужними ударами, якщо будуть обстріли України у святкові дні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Володимир Зеленський відреагував на інформацію про можливі масові ракетні удари України на День Незалежності. Він пригрозив росіянам потужною відповіддю.

Зеленський зазначив, що небезпека в Україні існує з перших днів повномасштабної війни. Про це він сказав на брифінгу з президентом Польщі Анджеєм Дудою, пише 24 Канал.

Відповідь буде така сама. Будуть бити нас – будуть отримувати відповідь. Потужну. З кожним днем ця відповідь буде наростати й ставатиме сильнішою, – заявив Зеленський.

На питання журналістів про те, чи є загроза 24 серпня, Зеленський відповів ствердно. Однак він зауважив, що ця загроза існує постійно. Водночас на День Незалежності у ворога є пріоритети й Київ про них знає. Мовиться про удари по державним інституціям або об’єктам інфраструктури.

Глава держави підкреслив, що росія постійно обстрілює Україну, а 23 – 24 серпня може збільшити кількість ударів.

На тимчасово окупованих територіях України практично щодня палають склади з ворожими боєприпасами, бази російських найманців тощо. Наприклад, 22 серпня вибух стався на базі бойовиків батальйону “п’ятнашка” у Донецьку. Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив про велику кількість вбитих та поранених окупантів.

Крім того, останніми днями увагу українців захопили новини з окупованого Криму. Там почали вибухати російські аеродроми та військові бази. Це неабияк налякало російських туристів й ті почали масово втікати з півострова. Водночас окупанти вигадують різні пояснення – то хтось “покурив у забороненому місці”, то “не дотримався правил пожежної безпеки”, або ж “ППО спрацювало”.

Схоже, якщо окупанти вирішать посилити удари по Україні, то новин про “бавовну” на окупованих територіях стане ще більше.