Зеленський просить не поспішати продовжувати карантин надовго

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Президент України Володимир Зеленський під час традиційної селекторної наради закликав не поспішати продовжувати карантин більше, ніж на місяць.

За словами президента, всі вже втомилися від карантину.

«Не треба поспішати з продовженням карантину надовго, треба діяти за розвитком ситуації. Всі вже втомилися від цього карантину. Потрібні чіткі рамки, як ми його продовжимо, щоб у людей були можливості для життя в безпеці, щоб міг функціонувати бізнес, щоб економіка не стояла на паузі. Тому спочатку продовжуємо на місяць, але не довше», – сказав Зеленський.

У свою чергу міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що вже розроблено постанову зі змінами щодо існування карантину в Україні в цілому.

Згідно із документом, регіони буде поділено на чотири зони – «зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону», де діятимуть чіткі критерії щодо обмежень. Обмежувальні заходи запроваджуватимуть залежно від ситуації, що виникає в тому чи іншому населеному пункті області.

Нагадаємо, вчора очільник МОЗ Максим Степанов повідомив, що карантин в Україні планують продовжити ще на місяць, оскільки епідеміологічна ситуація в країні не дозволяє відмовитися від обмежувальних заходів.

Міністерство охорони здоров’я готує проект постанови, яким карантин продовжать ще мінімум на місяць. Крім того, у відомстві пропонують внести корективи в правила адаптивного карантину.

“У нас 31 липня закінчується карантин. Через ту епідемічну ситуацію, яка зараз є, ми не можемо відмовитися від обмежувальних заходів. Тому ми будемо продовжувати”, – пояснив Степанов.

 

Share.