Вівторок, 28 Травня

Зеленський є лідером, бо зміг піти за українським народом, – Борис Гудзяк

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Володимир Зеленський зміг стати лідером тому, що зміг піти за українським народом, стати на позиції, на яких багато хто стоїть роками

Про це президент УКУ митрополит Борис Ґудзяк зазначив під час виступу на вечорі благодійності на підтримку УКУ в Києві, передає “Еспресо.Захід”.

“Ми всі тішимося здатністю президента комунікувати. На Заході вже президента канонізують. Але я стараюся їм помогти зрозуміти, якщо Володимир Зеленський є лідером, він є лідером, бо зміг піти за українським народом. Бо позиції, на яких сьогодні стоїть президент України – є позиціями багатьох українців 30 років тому, і у 2004 році, і в 13-му, і в 14-му. І вам ніколи не було так, наче це не робить різниці. І ви знали, що є важливим, і ви це розвивали у своєму житті, у своїх фірмах, структурах, громадському житті, – пояснює митрополит. – Хоч він не вписувався в студенти УКУ, хоч він може цього не свідомий, але сьогоднішній президент України Володимир Зеленський вчиться у цій школі гідності, солідарності, субсидіярності і загального добра”.