Четвер, 13 Червня

Зеленський дорогою додому зустрівся із Дудою

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український президент Володимир Зеленський після візиту до США, повертаючись додому, 22 грудня зустрівся із польським колегою Анджеєм Дудою.

Про це глава держави поінформував у соціальних мережах.

“Дорогою додому зустрівся з другом України – Президентом Польщі Анджеєм Дудою. Підбили підсумки року, який приніс історичні виклики через повномасштабну війну. Обговорили стратегічні плани на майбутнє, двосторонні відносини та взаємодії на міжнародному рівні у 2023 році”, – йдеться у дописі українського лідера.

Зеленський під час розмови з Дудою подякував Польщі “за незмінну й потужну підтримку України” в боротьбі за незалежність.

У відеозверненні, записаному із Польщі, лідер України додав, що “сьогодні в особливому форматі, сам на сам обговорили з Анджеєм нашу взаємодію. Я розказав йому про почуте у Сполучених Штатах, про наше стратегічне бачення наступного року… Готуємося, зміцнюємо наші спільні сили”.

Також Зеленський та Дуда торкнулися широкого спектра тем з акцентом на посиленні обороноздатності України і гуманітарних питаннях, надзвичайно важливих, зокрема, для українців, які вимушені виїхати за межі країни у зв’язку з війною.