Зеленський зайшов в чат далекобійників у Viber, де підказують як об’їхати ваговий контроль

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Президент України Володимир Зеленський нагадав про покарання далекобійникам і власникам вантажівок, які намагаються обійти зважування машин за допомогою чатів в соцмережах і руйнують нові дороги, які зараз будуються. Йдеться про групу у Viber ГВК – Весовой контроль, куди президент долучився і запостив туди своє відеозвернення до порушників.

Задля вирішення проблеми з перезавантаженими вантажівками було підключено Службу безпеки, Національну поліцію та Державтоінспекцію. Однак водії все одно намагаються об’їжджати блокпости та ухилятись від перевірок, надсилаючи актуальну інформацію один одному.

Скріншот з чату (відео нижче)

“Не знав, що є така проблема, як зберегти дороги. Тому що є різні машини, різні водії, перевантажені, вони собі їдуть, у них своя робота, їм все одно, що держава витрачає на 1 км доріг приблизно 1 млн доларів. Їм все одно, у них своє життя”, — сказав Володимир Зеленський.

“Ми тут робимо велике будівництво – будуємо тисячу доріг, думаємо, як усе в цьому році встигнути, де взяти гроші. І вже багато доріг побудували.

Ми вирішили якось побороти цю проблему. Домовилися зі Службою безпеки України, з Національною поліцією, з Державтоінспекцією: давайте зробимо пропускні пункти щоб не було перевантажів. Все одно – не можемо зрозуміти – якось вони об’їжджають. То вони вночі перевантажені їдуть, розбивають дороги, то вони чомусь в’їжджають на центральні дороги.

Я зі своїми хлопцями знайшов групу ГВК “Весовой контроль”. Там 17 864 людини. Оцей ‘864-й – це я. Підключився я до цієї групи і подивився. Далекобійники, які везуть перевантажені машини, один одному кажуть: по Коблєво їдемо – там вільно, там тільки поліцейський, на Умань не їдемо – там уже серйозно, заборонено.

Чесно кажучи, розвеселили ви мене й розвеселили всіх. Хотів би вам просто сказати: ви, хлопці, засранці – ми тут хочемо щось хороше зробити для країни, а ви якось… Допомагати ви не можете, не здатні, але хоч трішечки не заважайте. Добре? Бо все одно ми всі чати знайдемо і вас також знайдемо – і буде боляче”.