Неділя, 25 Вересня

Зеленського закликають скликати РНБО через продаж телеканалу ZIK

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Депутатська фракція «Народного фронту» закликає президента Володимира Зеленського невідкладно скликати засідання Ради національної безпеки і оборони через придбання телеканалу ZIK народним депутатом від “Опозиційного блоку” Тарасом Козаком. Про це пише Укрінформ.

Про це заявив лідер фракції “Народний фронт” Максим Бурбак під час засідання Погоджувальної ради, у вівторок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Фракція “Народного фронту” звертається до Президента Володимира Зеленського із закликом невідкладно скликати засідання РНБО для розгляду питання загроз інформаційній безпеці з максимальним інформуванням суспільства про ухвалені рішення. Ми також попереджаємо, що інформаційна корозія здатна роз’їсти найміцніші позиції будь-якого політика, навіть якщо його підтримка в суспільстві безпрецедентно висока. І нам би зовсім не хотілося, щоб порядок денний українському Президенту, парламенту, уряду і всьому українському народу щоранку оголошували на каналах російського впливу в Україні», – сказав Бурбак.

 

Share.