Вівторок, 27 Лютого

Збивати бурулі з дахів будинків у Львові комунальникам допомагають альпіністи

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Комунальні служби продовжують очищати місто від снігу та буруль. Як розповіли в міському департаменті житлового господарства та інфраструктури, окрім прибирання доріг і хідників, комунальники усувають намерзання бурульок і намети снігу на дахах.

Для їх усунення залучають спецтехніку і навіть професійних альпіністів.

Так, за вчорашній день було знято бурулі і снігові намети з 246 будинків. До робіт залучили 6 автовишок і 12 альпіністів. Сьогодні роботи продовжуються, адже через потепління є загроза падіння льоду з дахів, тож мешканців просять бути обачними і не ходити, якщо є така можливість, близько біля будинків.

«Коли через значні снігові опади на дахах будинків утворюються бурулі чи великі снігові «шапки» то, найперше, наші комунальні управляючі компанії обгороджують сигнальною стрічкою це місце. Далі, якщо будинок має один чи два поверхи і мешканці дозволяють зайти до них на балкон, то збивання нависань проводять комунальні служби. Якщо ж це багатоповерхівка і немає доступу до даху, то балансоутримувач замовляє вишку з альпіністами, які проводять ці роботи.

До прикладу, вчора у нас у районі працювало 2 автовишки і 4 альпіністи, і нам вдалося очистити дахи у 69 будинках. Разом з ними працювали 18 працівників комунальних служб, адже коли відбувається скидання снігу чи буруль з дахів, необхідно, щоб внизу були працівники і пильнували, щоб ніхто з перехожих не травмувався.

Сьогодні у нашому районі вишка працює на вул. Лемківській», – розповіла Ірина Джурик, голова Шевченківської районної адміністрації.

Загалом по місту за вчорашній день було знято бурулі і снігові намети з 246 будинків. До робіт було залучено 115 працівників комунальних служб а також 6 автовишок і 12 альпіністів.