Вівторок, 23 Квітня

Збірна України зіграла внічию з Португалією

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Матч Португалія – Україна в рамках відбору на Євро 2020 відбувся у Лісабоні. Україна сенсаційно “відібрала” очки у чемпіонів Європи.

Суперником команди Андрія Шевченка була Португалія, з якою українці зіграли внічию. Португалія – Україна 0:0. Про це розповідає Радіо Максимум.

Перший тайм був надзвичайно напружений, адже португальська збірна чинила неабиякий тиск на нашу. В ході першого тайму зірка Португалії Кріштіану Роналду міг забити двічі, але сейви Андрія П’ятова не дозволили м’ячу залетіти у ворота. У складі збірної України міг забивати Коноплянка.

А на початку другої половини гри голкіпер збірної України Андрій П’ятов врятував жовто-синіх від пропущеного голу ефектним сейвом.

Другий тайм був не менш напруженим. Португальці продовжували пресувати наших хлопців. Гравці збірної України також не пасли задніх, але забити у ворота суперника так і не змогли. І попри всі намагання представників обох команд, жодній із них не вдалося забити бодай один гол.

Під завершення поєдинку господарі насідали на ворота П’ятова, але у цей вечір він не дав себе пробити. На 85-й хвилині українці мали єдиний шанс в цій грі, щоб забити у ворота португальців. Після удару з метрів 18-ти Євгенія Коноплянки Руй Патрісіо відбив м’яча перед собою і Мораєс грав на добивання з кількох метрів, але йому завадив захисник.

Загалом, португальці пробили по воротах Андрія П’ятова 17 разів, 8 з них – у ворота. Україна змогла завдати 5 ударів, але лише один у ворота.

Також португальці виконали 18 кутових, в активі українців – 2 стандарти.

Це перша в історії протистоянь команд нічия. Українці набирають перше очко у відборі на Євро-2020 – на виїзді проти збірної Португалії.

Україна і Португалія раніше двічі зустрічалися в 1996 році у відборі Чемпіонату світу-1998. Тоді команди обмінялися перемогами – 2:1 на користь української збірної і 1:0 – на користь португальської.

Наступний поєдинок відбіркового етапу на Євро-202 збірна України проведе 25 березня на виїзді проти Люксембургу. Португальці ж прийматимуть збірні Сербії.

Нагадаємо, що 5 лютого Федерація футболу України підтвердила проведення поєдинків відбіркового турніру Євро-2020 проти Сербії та Люксембургу у Львові на «Арені Львів».

Матчі мають відбутися 7 і 10 червня. На початку березня на «Арені Львів» розпочалось встановлення сучасного газону гібридного типу.