Середа, 28 Лютого

Збільшення армії на 100 тисяч та вища зарплата військовим: Зеленський підписав указ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Президент Володимир Зеленський у Верховній Раді підписав указ про зміцнення обороноздатності країни, повідомив Зеленський з трибуни ВР 1 лютого.

“Розроблено указ про зміцнення обороноздатності держави і привабливості військової служби. Цим указом передбачено збільшення грошового забезпечення усіх військових до рівня не нижче 3-х мінімальних заробітних плат.

Перехід України до засад професійної армії, збільшення терміну дії контрактів, розробка концепції житлового забезпечення військовослужбовців, система кар’єрного росту офіцерів, а також збільшення протягом наступних 3 років чисельності Збройних сил на 100 тисяч осіб професійної армії, створення додаткових 20 бригад ЗСУ”.

Відповідний указ Зеленський підписав за трибуною парламенту.

За його словами, документ підготували не тому що “скоро війна”, а для того, аби був “мир”.

Лондонський Міжнародний інститут стратегічних досліджень у своєму виданні The Military Balance 2021 року зазначає, що Збройні сили України налічують 209000 військовослужбовців, з яких 145000 у Сухопутних військах, 11000 у ВМС, 45000 у Повітряних силах, 8000 у Десантно-штурмових військах, невідома кількість у Силах Спеціальних операцій. Сухопутні