Завтра у Львові прощатимуться з бійцем тероборони Ростиславом Збриським

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

2 серпня у Львові попрощаються з військовослужбовцем 125-ої окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України Ростиславом Збриським. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР, пише Твоє Місто.

45-річний львів’янин у мирний час працював інженером із вендінгових систем у ТзОВ «Кіберенергія». Ще завершивши навчання у школі та професійно-технічному училищі, Ростислав вступив на військову службу. Згодом також закінчив Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «комп’ютерні науки».

З початком повномасштабної війни Ростислав Збриський вступив до лав територіальної оборони. Захищав Батьківщину від російських окупантів у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України. У Ростислава Збриського залишилися мати та батько.

Чин похорону розпочнеться о 11:00 год у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, опісля о 11:30 год відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Опісля похоронна процесія попрямує до Личаківського кладовища. Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

На будівлях вздовж маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою. Львів’ян просять долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.