Неділя, 26 Травня

Завтра у Львові попрощаються із подружжям, що загинуло від ракетного удару

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У вівторок, 11 липня, Львівська громада попрощається з двома останніми жертвами ракетного удару росіян по житловому будинку у Львові. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону Ольги Татарінової та Валерія Рябцева розпочнеться о 10:00 у Ритуальному залі (вул. Пекарська, 52). Поховають загиблих на Голосківському кладовищі.

Нагадаємо, внаслідок ракетного удару росіян по житлових будинках у Львові загинуло 10 людей. Ще 48 отримали травми та поранення різної важкості.

Татарінова Ольга Василівна (21.01.1955-06.07.2023) Львівʼянка.


Навчалася у Середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №50 міста Львова. Закінчила Національний лісотехнічний університет України (тоді – Інститут).

Після завершення навчання обіймала посаду начальника відділу кадрів у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Львівський автобусний завод». Протягом останнього періоду працювала у Всеукраїнському єврейському благодійному фонді «Хесед-Арʼє», доглядала за людьми похилого віку.

Була надзвичайно відкритою та щирою людиною, мала велике коло друзів.

Разом із чоловіком трагічно загинула 6-го липня внаслідок російського ракетного обстрілу Львова. У Ольги Татарінової залишилися сестра та двоє племінників, що живуть в Ізраїлі.

Рябцев Валерій Анатолійович (20.02.1956-06.07.2023) Львівʼянин.


Здобув вищу освіту у Львівському політехнічному інституті (сьогодні – Національний університет «Львівська політехніка»).

Із 2008 року працював електромонтером виробничої лабораторії Львівських міських електромереж Приватного акціонерного товариства «Львівобленерго». У той самий час підзаробляв охоронцем у кондитерському магазині.

Був доброю та світлою людиною.

Разом із дружиною трагічно загинув 6-го липня 2023 року внаслідок російського ракетного обстрілу Львова. У Валерія Рябцева залишилася сестра.