П’ятниця, 24 Травня

Завтра у Львові попрощаються із 24-річний десантником Павлом Соколовим

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Завтра, 15 червня, Львів прощатиметься з Героєм Павлом Соколовим, який загинув у бою з російськими окупантами. Чин похорону відбудеться в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до церемонії прощання з Героєм та утриматися від проведення розважальних заходів чи святкувань.

Розпочнеться чин похорону об 11.00 год. у Гарнізонному храмі храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11). Об 11.30 год. відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Опісля похоронна процесія вирушить на Личаківське кладовище. Вона рухатиметься за маршрутом: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар (поле почесних поховань №86-А). На будівлях вздовж маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою. Похорон Героя триватиме приблизно до 12.30 год.

Довідково: Павло Соколов (04.09.1997-10.06.2022). Львів’янин. Навчався у ліцеї «Сихівський» Львівської міської ради. Згодом закінчив технологічний фаховий коледж державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України». У мирний час працював менеджером низки торговельних мереж, а також у ТзОВ «Нова Пошта».

На початку березня Павло Соколов пішов на війну. Старший солдат. Служив у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади десантно-штурмових військ Збройних Сил України. У Героя залишилися батьки, сестра, брат та дві бабусі.