П’ятниця, 19 Квітня

Завтра у Львові відкриють СТРЦ SPARTAK

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Впродовж трьох днів, 15, 16 та 17 березня, у Львові відбудеться святкове відкриття спортивно-торгово-розважального центру Спартак, що на вулиці Івана Мазепи, 1Б. Про це пише VG Львів.

Як повідомили VG Львів у прес-службі компанії Jones Lang LaSalle, серед якірних орендарів заявлені супермаркет “Сільпо” (4 тисячі метрів квадратних), 7-зальний кінотеатр Multiplex і спорткомплекс Sportlife площею понад 6,8 тисячі метрів квадратних з басейном олімпійського стандарту.

Також відомо, що у торговій галереї відкриються магазини SinSay, Brocard, Esotiq, “Золотий Вік”, Roshen, Yves Rocher, Esei Beauty Market, Triumph, Giulia, ритейлер побутової техніки та електроніки Comfy, хобі-маркет Akvarel N. Карту магазинів можна переглянути за посиланням.

Окрім того, у СТРЦ Spartak заплановане відкриття ресторану авторської кухні NOA, ресторанів здорового харчування Tomatina і Avocado, піцерії Celentano Ristorante, а також формати express або to-go Express Buffet, Pinsa Romana, “Львівські круасани” заклади близькосхідної кухні тощо.

Додамо, що спортивну базу “Спартак” збудували у 1930-х роках спеціально для проведення Чемпіонату світу зі стендової стрільби. Тут облаштували відкритий басейн, купальні, трамплін. Тоді комплекс називався “Замарстинів”, однак після Другої світової війни його перейменували на “Спартак”.