Неділя, 25 Вересня

Завтра на парковці Арени Львів відкриється ще один автокінотеатр

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Завтра, 14 травня, на території «Арени-Львів» відкриється вже другий у місті автокінотеатр. Він має запрацювати на парковці №2, пише Zaxid.net.

Кінотеатр мав відкритись ще 30 квітня, проте міська влада заборонила роботу автокінотеатру.

Завтра він таки має почати роботу, а організатори наполягають, що автокінотеатр є безпечною розвагою у карантинний час, оскільки глядач не залишає свого авто, а звук транслюється у машині на FM-хвилі. Квитки перевірятимуть безконтактно, виходити з автомобіля до, після та під час перегляду заборонено.

Організатори наголошують, що якщо хтось встиг купити квиток раніше, або придбав його з відкритою датою, то потрібно сконтактуватись із представником автокінотеатру для зміни дати.

Як це все виглядає та відбувається?

Квиток на автокінотеатр можна придбати на їхньому сайті. 1 квиток розрахований виключно на 1 паркувальне місце (іншими словами – 1 автомобіль). Для перегляду необхідно буде налаштувати радіо на відповідну FM хвилю і переглядати фільм. Хвиля буде вказана на квитку.

У цьому автокінотеатрі має бути розмежувальна розмітка. перші 2 ряди слугуватимуть для для машин типу седан, універсал, хетчбек, а 3 та 4 ряди будуть призначені для кросоверів та мінівенів.

Першими фільмами в репуртуарі стануть молодіжна комедія Кайла Райдауту «Це Школа, Бро!» (США, 2017) та кінозбірка короткометражних фільмів «ШОК-Shorts». 1 квиток вартує 120 грн.

Що це за розвага “автокінотеатр”?

Автокінотеатр – кінотеатр просто неба, який показує фільми для глядачів, котрі перебувають в автомобілях. Цей вид кінотеатру є паркувальним майданчиком з встановленим екраном гігантських розмірів. Звук передається за допомогою систем, встановлених навколо паркувальних місць, або невеликою радіостанцією в стандартному FM-діапазоні для прослуховування на автомагнітолах глядачів.

Робота таких кінотеатрів має сезонний характер, а всі сеанси починаються після заходу сонця для найкращої видимості.

Ідентичні кінотеатри (Drive-in) колись зародились і є досі популярними у США. Саме там відкрився перший у світі автокінотеатр 6 червня 1933 року. Майданчик на 400 машин з’явилася в американському місті Камден, штат Нью-Джерсі. Найпопулярніші часи автокінотеатрів були у 1950-х, до недавнього часу їх було близько 5 тис. Найбільший кінотеатр за всю історію американських drive-in вміщував 2500 машин та ще 1200. глядачів на сидячих місцях.

За даними 2013 року, в США функціонувало 389 автокінотеатрів, що становило 1,5% загального числа. Більшість з них в штатах Західного узбережжя.

Нагадаємо, вчора на даху паркінгу ТВК «Південний», розпочав свою роботу перший в Україні автокінотеатр на даху.

Автокінотеатр працюватиме щоденно. Кожного дня відбуватиметься по три сеанси, перший з яких о 17:00 призначений для відвідування родин з дітьми, відтак у репертуарі будуть мультфільми або сімейні фільми. На наступних двох сеансах, о 19:30 та 22:30, показуватимуть фільми різних жанрів. Ціна квитка для одного авто – 200 грн., незалежно від сеансу, ряду чи місця.

Share.