Завтра Львів попрощається з трьома захисниками

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У п’ятницю, 8 вересня, Львів попрощається з трьома військовослужбовцями. Давид Буков, Сергій Кузьма, Андрій Грушка загинули від рук російського окупанта, захищаючи Україну. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону розпочнеться о 10:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 10:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Біографічні довідки захисників

Давид Буков (05.01.2002-02.09.2023) Уродженець села Концово Закарпатської області.

Навчався у Ліцеї “Львівський”. У вільний час захоплювався музикою, майстерно грав на гітарі та мав винятковий хист до співу.

Із початком повномасштабного вторгнення, попри відсутність військового досвіду, добровільно став на захист Батьківщини від російських окупантів. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави спочатку у лавах 63-ї окремої механізованої бригади, а згодом – у складі військової частини А7788. За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками.

Давид Буков був сиротою. У Героя залишилися близькі друзі.Сергій Кузьма (21.09.1975-01.09.2023) Львів’янин.

Навчався у колишній Середній спеціалізованій загальноосвітній школі №8 міста Львова (сьогодні – Ліцей № 8 Львівської міської ради). Здобув освіту на факультеті з підготовки фахівців для підрозділів слідства Львівського державного університету внутрішніх справ.

Лейтенант поліції, проходив службу у правоохоронних органах міста Львова. У вільний час захоплювався кіно, обожнював подорожі на автомобілі.

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від російських окупантів. Спершу виконував завдання у складі батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Львів». Згодом боронив державу у лавах 105-го прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України. Загинув, рятуючи своїх побратимів від ворога.

У Сергія Кузьми залишилися батьки, донька та цивільна дружина.

Андрій Грушка (22.08.1968-01.09.2023) Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі I-III ступенів №36 міста Львова. Здобув професійно-технічну освіту у місцевому училищі за спеціальністю «маляр, штукатур». Після завершення навчання проходив військову службу у красноярському краї (рф).

У мирний час працював за фахом у будівельній компанії. Організовував якісні будівельні процеси, за свій професіоналізм отримував сотні гарних відгуків. Був «майстром на всі руки». Любив рух та мав чудову фізичну форму, багато часу проводив зі своєю улюбленою собакою.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем став на захист Батьківщини. Спочатку проходив військову службу у складі 10-го окремого стрілецького батальйону, згодом боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у лавах 116-ї окремої механізованої бригади 10-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Андрія Грушки залишилися дружина, дві доньки, зять та сестра.