Завтра Львів попрощається з Героєм Павлом Мостовим

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У п’ятницю, 28 квітня, Львів попрощається з Павлом Мостовим, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Біографічна довідка Героя

Павло Мостовий (12.07.1990-24.04.2023). Уродженець села Ясенів Львівської області.

Навчався у Ясенівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом. Закінчив Державний вищий навчальний заклад «Університет банківської справи».

У мирний час працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «М7 Девелопмент Констракшн Груп».

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від російських окупантів. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

У Павла Мостового залишилися дружина, маленький син, сестра та батьки дружини.