Неділя, 24 Вересня

Завтра Львів попрощається з Героєм Олегом Добрянським

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У суботу, 29 липня, Львів попрощається з Героєм Олегом Добрянським, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Біографічна довідка Героя

Олег Добрянський (11.08.1981-23.07.2023) Уродженець міста Трускавець Львівської області.

Навчався у Середній загальноосвітній школі № 1 міста Трускавець. Здобував освіту у Державному навчальному закладі «Меденицький професійний ліцей». Після завершення проходив військову службу.

Спершу працював зварювальником, згодом – у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Бадер Україна» у Львові. У вільний час захоплювався водінням.

Виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції.

Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист Батьківщини від окупантів. Боровся із загарбниками на східному напрямку спершу у лавах 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, далі – у складі військової частини А4723.

У Олега Добрянського залишилися цивільна дружина, двоє дітей та двоюрідна сестра.