Завтра Львів попрощається з Героєм Дмитром Однокозом

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Завтра, 21 січня, Львів попрощається з Дмитром Однокозом, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Дмитро Однокоз (09.06.1989-13.01.2023). Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №32. Після здобуття середньої освіти продовжив навчання у Технічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка», де здобув спеціальність радіотехніка і конструктора радіотехнічних пристроїв.

У мирний час працював за спеціальністю у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Львівський бронетанковий завод» та «ЦВГ Україна».

У 2015 році виконував бойові завдання у зоні проведення Антитерористичної операції у складі 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка оперативного командування «Південь» Сухопутних військ ЗСУ.

У 2021 році підписав контракт із Збройними силами України. Із початком повномасштабного вторгнення захищав Батьківщину від російських окупантів у лавах 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи оперативного командування «Схід» Сухопутних військ ЗСУ.

У Дмитра Однокоза залишилися мама, наречена, сестра та племінниця.