Завтра Львів попрощається з Героєм Богданом Бродюком

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Завтра, 31 грудня, Львів попрощається з Героєм Богданом Бродюком, який загинув у бою з російськими загарбниками. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів і святкувань.

Чин похорону Героя розпочнеться о 10:00 год у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 10:30 год – міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Біографічна довідка Героя

Богдан Бродюк (26.01.1983-27.12.2022). Львів’янин.

Навчався у Ліцеї №46 імені В’ячеслава Чорновола Львівської міської ради. Закінчив географічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка.

До початку повномасштабного вторгнення російської федерації працював менеджером на підприємстві «Все для меблів».

У вересні 2022 року став на захист Батьківщини від окупантів у лавах 60-ї окремої механізованої Інгулецької бригади Корпусу резерву Збройних сил України.

У Богдана Бродюка залишилися дружина, син, батьки та брат.