Завтра Львів попрощається з Героєм Андрієм Гурським

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У понеділок, 3 липня, Львів попрощається з Героєм Андрієм Гурським, який загинув в бою, захищаючи Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Біографічна довідка Героя

Андрій Гурський

(03.10.1977 – 24.06.2023)

Народився у Будапешті (Угорщина) у сім’ї військового льотчика.

Навчався у середній школі №52 міста Львова (сьогодні – ліцей). У 1996 році закінчив колишнє Професійно-технічне училище №1 за професією «електромонтер з ремонту та обслуговування промислового електрообладнання».

Протягом останнього періоду працював старшим менеджером з продажу у мережі магазинів «Електромайстер».

У вільний час займався ремонтом радіо- та електротехніки, цікавився дослідженням космосу, любив проводити час з сім’єю, рибалити, збирати гриби та подорожувати. Вирізнявся гарним почуттям гумору, педантичністю, завдяки гострому розуму вдало вирішував складні завдання.

Із початком повномасштабного вторгнення рф, попри відсутність військового досвіду, став на захист Батьківщини до лав 48-ї окремої артилерійської бригади оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України. Згодом виконував завдання у складі низки інших військових частин.

У Андрія Гурського залишилися мама, дружина, донька та брат.