П’ятниця, 22 Вересня

Завтра Львів попрощається з Героєм Андріяном-Іваном Вирозумським

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У понеділок, 24 липня, Львів попрощається з Героєм Андріяном-Іваном Вирозумським, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону Героя розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Біографічна довідка Героя

Андріян-Іван Вирозумський (07.07.1993-15.07.2023) Львів’янин.

Навчався у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №55 міста Львова. Професійно-технічну освіту здобув у Вищому професійному училищі №20 міста Львова за спеціальністю «слюсар з ремонту автомобілів».

Працював водієм транспортних компаній. У вільний від роботи час продовжував займатися автомобілями.

Добровільно став на захист Батьківщини до лав 33-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Боронив Україну на східному напрямку.

В Андріяна-Івана Вирозумського залишилися дружина, дві доньки, батьки та інші родичі.