Субота, 2 Березня

Завтра до Львова приїде Міністр охорони здоров’я Максим Степанов

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У четвер, 6 серпня, із робочим візитом до Львова прибуде Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Про це повідомляє 032.ua.

Завтра очільник МОЗ Максим Степанов планує завітати до трьох львівських медичних закладів, аби поспілкуватися з трудовим колективом та перевірити умови у лікарнях.

Стало відомо, що міністр побуває у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова, Львівській обласній клінічній лікарні та у Львівському онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі (вул. Гашика, 2А).

Після цього у приміщенні ЛОДА відбудеться робоча нарада з Максимом Степановим, тему якої поки не розголошують. О 15:00 за підсумками робочої наради відбудеться брифінг, який транслюватимуть на офіційній сторінці Львівської ОДА у Фейсбуці.

Нагадаємо, 18 липня під час щоденного онлайн-брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів про ситуацію з лікуванням коронавірусу у Львівській області та розповів хто за це нестиме відповідальність. Після приїзду з Львівщини очільник Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов назвав ситуацію в області критичною та розповів про можливе звільнення начальника Департамента охорони здоров’я ЛОДА.