Вівторок, 21 Травня

Завідувачем нового пологового у Львові став відомий акушер-гінеколог

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Завідувачем нового пологового відділення у Львові, у лікарні Святого Миколая, що на вул. Пилипа Орлика, став відомий акушер-гінеколог Вальдемар Надіжко.

Нове пологове відділення відкрили 24 серпня, на День Незалежності, і від тоді тут уже народилося семеро немовлят. Про це Тvoemisto.tv повідомили у лікарні.

За словами директора лікарні Святого Миколая Івана Міськіва, у лікарні є всі напрямки, які стосуються неонатальної допомоги – і пологове відділення, і кардіохірургія. Загалом у відділенні є 10 післяпологових кімнат, 3 пологових зали і 2 операційних. Відділення забезпечене всім необхідним обладнанням.

«На жаль, є патології, при яких медичну допомогу треба надати максимально швидко. Тепер це можна зробити у нас і не потрібно дитинку транспортувати в інші заклади», – каже Андрій Міськів.

За його словами, кінцева мета – це розвиток фетальної хірургії, тобто хірургії плоду. Якщо у дитинки, яка ще знаходиться в утробі матері виявили певну патологію, її можна буде відкорегувати.

Від початку роботи до нового пологового відділення уже звернулося 203 жінки, яких проконсультували і вони очікують на пологи. Як зазначили у лікарні, у них є ліцензія на акушерство і гінекологію, яка й включає пологи.

Вальдемар Надіжко працює акушер-гінекологом більше 20 років. Він є лікарем вищої кваліфікаційної категорії. Веде консультативний прийом. Виконує огляд та ведення вагітних протягом усього терміну. Спеціалізується на лікуванні супутніх ускладнень під час вагітності. Також лікує патології шийки матки, запальні та інфекційні захворювання жіночих репродуктивних органів. Володіє сучасними діагностичними та терапевтичними методами в гінекології. Член Асоціації акушерів-гінекологів України.

У нього є двоє синів, має хобі — байкерство.