Завдання з математики для першого класу поставило користувачів в глухий кут

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Доволі просте математичне завдання для першого класу стало причиною широкої дискусії в Facebook.

Жінка на ім’я Сійінг Тан із Сінгапуру розмістила на своїй сторінці допис, у котрому розповіла про свою племінницю, яка отримала незадовільну оцінку через нібито занадто креативне мислення.

“Більшість з вас може подумати, що моя племінниця не вміє рахувати, але це не так. Вона просто дуже креативна дівчинка (на мій погляд)! Я дуже здивована, що вона вміє дивитися на світ під іншим кутом!” – написала Сійінг Тан в Facebook.

Справа в тому, що в математичному тесті дітей просять порахувати, скільки качок і собак зображено на ілюстраціях. Відповідь здається очевидною: качок – шість, а цуценят – дев’ять. Тож, результати дівчинки виявилися помилковими? Але зверніть увагу на місце, куди школярка повинен вписувати відповідь. Після пропуску стоять малюнки тварин. Відразу стає зрозуміло: першокласниця, навпаки, діяла строго за інструкцією. Качок, які дивляться вліво, точно три, а собака з хвостиком вліво лише одна.

Користувачі мережі підтримують першокласницю, зазначаючи, що вона правильно вирішила завдання, а те, що його поставили так неоднозначно, – це проблема укладачів.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР