Понеділок, 4 Грудня

Затори з самого ранку: сьогодні до Львова завітала іноземна делегація та, ймовірно, президент

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вранці 3 березня на дорогах Львова ускладнена ситуація — в центрі міста затори. Деякі ділянки перекриті або патрулюються правоохоронцями.

Все це через Міжнародну конференцію United for Justice, про яку наприкінці лютого анонсували президент України Володимир Зеленський та генпрокурор України Андрій Костін.

Міжнародна конференція United for Justice стане форматом, аналогічним групі “Рамштайн”, але в юридичній сфері, заявив 24 лютого Андрій Костін.

“Рівно рік Україна протистоїть повномасштабній, неспровокованій та жорстокій агресії РФ. Агресії, яка стала першопричиною десятків тисяч воєнних злочинів, вчинених на нашій землі… Відновити справедливість і покарати винних – наше спільне завдання. Заради України. Заради всіх, хто пережив жахи війни, та заради всього вільного світу”, – заявив Костін.

Він зазначив, що президент Володимир Зеленський анонсував конференцію United for Justice – “Об’єднані заради справедливості”.

“Збираємо міжнародних партнерів і друзів у форматі “юридичного “Рамштайну”. Як сказав президент, говоритимемо про всі можливості, реакції й рішення. Це і робота Joint Investigation Team у складі України, Польщі, Естонії, Литви, Латвії, Словаччини й Румунії, і правові аспекти створення спеціального трибуналу за злочин агресії, а також механізму компенсації завданої шкоди”, – сказав генпрокурор.

За його словами, на конференції будуть окремі панельні дискусії, присвячені розслідуванню й переслідуванню злочинів геноциду, воєнних злочинів проти дітей, сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, воєнних злочинів проти довкілля тощо.