Субота, 20 Квітня

Заступник міністра закордонних справ звинуватив Росію в крaдіжці історії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

РФ ще в минулому продемонструвала те, що вміє красти не тільки чужі території й землі, але і чужу історію, як, наприклад, “історію України-Русі”, або переписувати її.

Заяву в своїй статті для “Дзеркала тижня” зробив заступник міністра закордонних справ Василь Боднар. За його словами, історія дає нам багато прикладів того, як Москва розпалювала вiйни і на чyжій крoві лицемірно будувала свою імперію.

“Приписувати собі чужі перемоги і перекладати на інших власну відповідальність за злoчини – класична схема, яка використовується Кремлем для створення паралельної реальності, де російській еліті легше панувати і самостверджуватися/

Власну відповідальність за злoчини проти українського народу Росія приховує за ширмою надуманої теорії про “внутрішньоукраїнський конфлікт” і логіки “нас там нєт”. Їй байдуже, що ніхто у світі не вірить словам Москви. Демократичний світ солідарно засуджує російську агресію і вимагає припинення окупації Росією суверенних територій України, відновлення територіальної цілісності нашої країни в межах міжнародно визнаних кордонів, включно з АР Крим.

Але радянські методи пропаганди, які досі використовує російська влада, приречені на поразку.

Усе, що ми робимо сьогодні, вже завтра стане історією. Саме нам, як її творцям, належатиме право бути разом істиною в останній інстанції. Тоді нікому й нічому, навіть найвитонченішій пропаганді Кремля, не вдасться цю історію заплямувати фальшем і вигадками чи інструментально використати її проти нас самих”, – написав він.

Кремлівські онлайн-видання одразу ж вийшли із спростуваннями. Українського чиновника почали звинувачувати в прoвокаціях. На цих сайтах опублікували публікації з образливими заголовками за прикладом: “Київ звинуватив Москву в крадіжці історії неіснуючої держави”.