Субота, 25 Вересня

Заступник мера Львова прокоментував петицію про відмову від маршруток

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Заступник мера Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак прокоментував можливість реалізації петиції, у якій пропонують повністю відмовитися від маршруток, заявивши, що для переходу на електротранспорт місту потрібно десятки років і мільярди гривень. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Львів однозначно потребує транспортного оновлення. Як мешканець Львова, я підтримую таку петицію. Все ніби добре, однак у мене є три запитання до ініціаторів: скільки це буде коштувати, де взяти гроші та яке місто є прикладом, де за два роки реалізували таку суттєву зміну в транспортній інфраструктурі?

Сергій Бабак © city-adm.lviv.ua

У цьому випадку лише проектні роботи коштуватимуть сотні мільйонів гривень, адже потрібно спроектувати нові трамвайні і тролейбусні лінії. Також необхідно розуміти, що трамваї та тролейбуси, це не тільки вагони. Це тягові підстанції, кабельні мережі, колії, контактні мережі. І лише на ці роботи потрібно кілька років», — наголосив Сергій Бабак

З його слів, ця петиція має право на існування, але потрібно розуміти механізм її реалізації. «Підкреслюю, що для цього потрібно мільярди гривень і десятиріччя на впровадження», — додав Сергій Бабак.

Нагадаємо, 21-го січня на сайті Єдиної системи місцевих петицій львів’янка Анна Меленчук розмістила вимогу повністю відмовитись від маршруток та перейти на електротранспорт і більш зручні великі автобуси.

У тексті петиції авторка зазначала, що функціонал маршруток не справляється з пасажиропотоком сучасного Львова.

Share.