Неділя, 14 Квітня

Заступник голови військової адміністрації у Львові Віталій Загайний написав заяву на звільнення

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Заступник голови Львівської військової адміністрації Віталій Загайний написав заяву на звільнення. Про це він повідомив у коментарі Tvoemisto.tv.

«Це була ініціатива голови ЛОВА. Мене запросили на розмову і повідомили про своє рішення. Заяву на звільнення написав я ще минулого тижня. Усе за згодою сторін», – каже Віталій Загайний і додає, що процес звільнення ще триває, він багатокроковий і ще не завершений.

«Самого факту звільнення немає, але процес уже розпочато. Виконання обов’язків за мною залишається до моменту, аж поки голова не підпише розпорядження про звільнення. А для того, щоб його підписати, голові має дати дозвіл Офіс президента», – додає він.

На питання, чи пов’язана його ініціатива із конфліктом, який виник з жінками тероборонівців, Віталій Загайний заперечує.

«Це була ініціатива голови ще задовго до цих обставин. Тим більше, що з березня питання територіальної оборони були передані першому заступнику голови обласної адміністрації Андрію Годику. Це не мій профіль, тому жодного зв’язку з цією ситуацією немає», – зазначає Віталій Загайний.

Щойно підпишуть розпорядження голови ЛОВА про факт звільнення, Віталій Загайний готовий коментувати більш детально. Зараз, каже, це робити недоречно. Наразі ще заступник голови Львівської військової адміністрації точно не знає, чому прийняли рішення про його звільнення.

«Заступник голови – це політична посада, це не фахівець чи керівник департаменту. Тут має бути 100% командна гра. Але якщо голова прийняв таке рішення, то більше не можу працювати у цій команді. Чи отримав я пояснення? Ні, на жаль, не отримав», – додав він.

Зазначимо, що Віталій Загайний обіймав посаду заступника голови Львівської ОДА з березня 2021 року. У його підпорядкуванні були департаменти соцзахисту, АПК, цивільного захисту, управління туризму і курортів, служба у справах дітей. До того Загайний працював першим заступником голови Чернігівської ОДА.

Віталій Загайний родом із Луцька. У 2004 році закінчив Львівський державний університет фізичної культури, де закінчив аспірантуру. У 1997-1998 роках був заступником директора приватного підприємства «Гребінка» у Львові. У 1998-1999 роках – був головою правління молодіжної громадської організації «Асоціація молодіжних організацій Львівщини».

Свого часу працював помічником-консультантом народного депутата України Тараса Стецьківа, потім помічником-консультантом народного депутата Михайла Косіва. У 2004-2005 роках Віталій Загайний був директором Львівського комунального підприємства «Спортресурс». З 2004 по 2010 працював заступником голови Львівського регіонального відділення Асоціації міст України, також був головою правління Центру громадських ініціатив. Заступником голови Чернігівської ОДА став у лютому 2020 року.