Понеділок, 24 Червня

Заступник генпрокурора їздив у відпустку в Іспанію на авто Григорія Козловського – УП

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Заступник генпрокурора Олексій Симоненко їздив у відпустку в Іспанію на “Мерседесі” львівського підприємця і депутата Григорія Козловського, а супроводжував Симоненка – охоронець Козловського. Про це ідеться в матеріалі Української правди.

“Продовжуємо розповідати про новорічні канікули наших українських еліт.

Заступник генерального прокурора України Олексій Симоненко. Марбелья (Іспанія). Фото опублікувала дружина Симоненка в інстаграм.

За інформацією джерел у правоохоронних органах Симоненко перебував у відпустці за кордоном 10 днів”.


За словами джерел Симоненко покинув Україну 30.12.2022 через ПП “Краківець” на автомобілі Мерседес р.н. ВС 0001 ХН, разом з Віктором Деркачем (за кермом). А повернувся в Україну 08.01.2023 через ПП “Краківець” разом з Романом Серетком (за кермом) на тому ж авто.

Автомобіль, на якому подорожував Симоненко зареєстрований на компанію ТОВ “ХОЛДИНГ “ГРАНД ГОТЕЛЬ””.

Компанія належить дружині дуже відомого львівського підприємця і депутата Григорія Козловського.

“Правоохоронці рівня Симоненка не можуть не знати чим саме займається людина, яка має стосунок до ТОВ “Винниківська тютюнова фабрика”.

Крім того, Козловський почесний президент ФК “Рух” та розважально-готельного комплексу “Emily Resort”.

Також Серетко, який завозив заступника гепрокурора в Україну, є охоронцем Козловського:

“Якщо подивитись у відповідному додатку як записаний в телефонах пан Серетко, то записаний він як охоронець Козловського та начальник охорони того самого готеля “Emily Resort”.

Деркач, який вивозив Симоненка з України на машині Козловського, у 2016-2018 роки подавав декларації про майновий стан як працівник управління Держслужби спецзв’язку та захисту інформації у Львівській області.