Середа, 21 Лютого

Заступник директора Львівського цирку незаконно виписував премій на понад 200 тис. гривень

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Галицький райсуд Львова визнав заступника директора Львівського державного цирку Любомира Голика винним у розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем, а також службовій підробці. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, пише Твоє Місто.

Згідно з вироком суду, Любомир у період з 2017 до 2019 року 6 разів безпідставно виписував собі та певним працівникам премій на суму у понад 200 тис. гривень. Окрім цього, в наказі про преміювання працівників Голик підробляв пдіпис директора підприємства.

Таким чином він завдав державному підприємству «Львівський державний цирк» шкоди на 256 тис. гривень. Свою вину у вчиненні злочину підсудний визнав та зазначив, що за 10 років роботи неодноразово підписував документи від імені директора, адже мав на це повноваження. Проте суд не взяв це твердження до уваги.

Суддя Віталій Радченко визнав Любомира Голика винним за ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення), ч. 2 ст. 191 та ч. 3 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. За вчинені злочини чоловіку присудили покарання у вигляді 4 років позбавлення волі, з позбавленням права протягом 3 років обіймати посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій.