Неділя, 19 Вересня

Засновник «Варти1» заявив про участь у виборах до Верховної Ради

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Депутат Львівської міськради від партії УКРОП Ігор Зінкевич заявив про свою участь у виборах до Верховної Ради по мажоритарному округу №116 у Львові, інформує Zaxid.net.

14 червня від подав документи для реєстрації кандидатом у народні депутати у ЦВК як самовисуванець.

«Друзі, сьогодні я подав документи у ЦВК для реєстрації кандидатом у народні депутати до верховної ради. Самовисуванець. Ітиму я по виборчому окрузі номер 116. На сьогоднішній день це межі усього Залізничного району міста, у Шевченківському районі: мікрорайон Рясне та Топольна, а також Брюховичі та Рудно», – написав у Facebook Ігор Зінкевич, попросивши підтримки у свої фолловерів.

Ігор Зінкевич є засновником однієї з найбільших груп у львіському сегменті Facebook «Варта1», що спеціалізується на на повідомленнях про надзвичайні події у місті та області, а також однойменної громадської організації. У 2015 році він брав участь як кандидат у виборах мера Львова, але посів лише шосте місце з результатом 3,31%. Втім, він пообіцяв своїм прихильникам, що попри участь у парламентських виборах, обов’язково кандидуватиме на мера знову.

«Багато хто з Вас висловив свою думку, що радше бачать мене на посаді мера Львова, аніж депутатом ВР. Хочу Вам повідомити, що місцеві вибори відбудуться за рік, у 2020, і я неодмінно спробую себе кандидатом на посаду мера міста», – написав Ігор Зінкевич.

Share.