Четвер, 29 Лютого

Заробляли по 12 мільйонів на місяць: у Львові викрили банду наркоторговців

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові викрили організовану групу торговців кокаїном, псевдоефедрином та МДМА, які на такому «бізнесі» заробляли по 12 млн грн щомісяця. Про це Львівському порталу повідомили у відділі інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що організована група, до складу якої увійшли 5 мешканців Львівщини, налагодили систему збуту психотропів та наркотиків на території України.

Для цього одна із співучасниць групи доставляла контрабандою з Польщі таблетки, у складі яких містився прикурсор псевдоефедрин. В подальшому на орендованій квартирі, що знаходиться на одній із вулиць Львова, з них спеціальним методом випарювали «чистий» псевдоефедрин. Останній відправляли у Дніпро, для переробки його на психотропну речовину та подальшого її збуту.

Окрім цього фігуранти закупляли кокаїн та МДМА, з метою збуту наркозалежним особам.

«Товар» продавали на території Україні за допомогою поштових відправлень.

Орієнтовна сума щомісячного прибутку від такого «бізнесу» сягала близько 12 млн грн.

За результатами проведених обшуків в обвинувачених виявлено та вилучено наркотичні засоби, прекурсори, готівку, приладдя для виготовлення та фасування психотропних речовин та інше.

Учасникам організованої групи інкримінують незаконне придбання, зберігання, перевезення та виготовлення психотропних речовин (ч. 3 ст. 311 КК України). А також двом з них ще контрабанду прекурсорів та незаконне придбання, зберігання та збут наркотичних засобів та психотропних речовин (ч. 3 ст. 305, ч. 3 ст. 307 КК України).