Середа, 28 Лютого

Заньківчани кличуть на виставу «Земля», всі гроші підуть на дрони для 24 бригади

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У п’ятницю, 16 лютого, о 18:00 на сцені Національного театру імені Марії Заньковецької відбудеться благодійний показ вистави «Земля», яка щоразу збирає аншлаги у Львові. Всі кошти, отримані від продажу квитків, спрямують на закупівлю FPV-дронів для бійців 24 бригади імені короля Данила. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі театру.

Виставу «Земля» у театрі Заньковецької поставив новий його режисер Давид Петросян за однойменною повістю Ольги Кобилянської. Прем’єра відбулась торік наприкінці вересня і настільки полюбилась львів’янам, що квитки активно розкуповують наперед.

А за за відгуками глядачів і критиків, ця постановка поворотною в новому етапі розвитку театру після оновлення керівництва.

Абсолютно всі кошти, отримані від продажу квитків на виставу 16 лютого, підуть через Благодійний Фонд «Мистецька варта» на закупівлю FPV-дронів для 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила. Підрозділ львівської бригади зараз базується та виконує бойові завдання в Донецькій області. Придбати квиток можна за цим посиланням.

Сюжет вистави «Земля» у режисурі Давида Петросяна на львівській сцені торкається суспільних актуальних тем: відповідальності та конфлікту поколінь, які відчувають, плекають чи руйнують зв’язок із рідною землею.

Режисер так відзначає концепцію постановки: «Крізь призму однієї родини вистава акцентує на духовній прірві між батьками та дітьми. Сумніви між братами: чи варто захищати Землю, чи позбутись залежності від неї. Про сліпоту батьків до своїх дітей, що призводить до ненависті. Про любов та народження, що завжди виникають на Землі, скільки б вона не зазнала страждань».

Серед акторського складу – заслужений артист України Андрій Козак (Батько), народна артистка Любов Боровська (Мати), Володимир Пантєлєєв (Михайло), Оксана Козакевич (Анна), Ярослав Дерпак (Сава), Діана Каландарішвілі (Рахіра).

Сам Давид Петросян, український режисер, сценограф й автор музичного оформлення, відомий постановками на сценах столиці: Національного театру імені Івана Франка та Київського академічного театру на Подолі. Серед вистав у його режисурі – «Буна» В. Маковій, «Кассандра» Лесі Українки, «Крум» Х. Левіна, «Візит старої дами» Ф. Дюрренматта, «Цар Едіп» Софокла, «Процес» Ф. Кафки та інші.