Середа, 28 Лютого

Залужний потрапив до списку найвпливовіших людей за версію TIME

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний потрапив до списку найвпливовіших людей за версію TIME. Текст для видання написав його американський колега – голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі.

За його словами, з попелу Другої світової війни країни об’єдналися з метою запобігти черговій глобальній війні, пише 24 Канал.

Генерал Марк Міллі акцентував, що раніше був створений спеціальний набір міжнародних правил і норм, який приносив користь усім націям і підтримувати мир. Саме тому останні 77 років не було порівнянного глобального конфлікту.

“Проте неспровоковане, аморальне та неетичне вторгнення Росії в Україну поставило ці правила під сильний стрес”, – заявив Марк Міллі.

У розпал цього хаосу Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний виявився тим військовим розумом, який дуже необхідний його країні, – повідомив Марк Міллі.

Він додав, що керівництво Валерія Залужного дало змогу українським захисникам швидко адаптуватися на полі бою проти росіян.

“Потенціал війни між великими державами зростає, але українці, які захищають свою Батьківщину від значної російської агресії, – неймовірні. Генерал Залужний стоїть за цими зусиллями та несе величезний тягар керівництва в бою. Його робота запам’ятається в історії”, – підсумував Міллі.