П’ятниця, 1 Березня

Захисники тварин вийшли на протест проти відкриття першого океанаріума у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові відбулось відкриття великого океанаріума. Захисники тварин та активісти влаштували одразу акцію протесту проти роботи цього океанаріуму. Про це інформує видання День.

«Тварини – не іграшка, не музейний експонат і не власність людей. Кожна з них має свій природній ареал та спосіб життя, несумісний з життям в нeволі, які б умови не були. Однак на жоpстоке поводження з тваринами суспільство закриває очі доти, поки одні люди на ньому заробляють, а інші – бездумно споживають», – заявили організатори акції.

Фото: Павло Паламарчук / Газета “День”

Люди закликали перехожих і відвідувачів океанаріума бойкотувати бізнес побудований на екcплуатації тварин. Адже, за їх словами, 98% видів, що утримуються там, не розмножуються в неволі.

Окрім плакатів активісти принесли м’які іграшки та мутну воду із написом «морська вода». Вони впевнені, що за мешканцями океанаріума не будуть доглядати належним чином, адже, наприклад, у Львові немає морської води.

Власником будівлі, де відкрили океанаріум, є одіозний депутат львівської міськради Григорій Козловський. Відкрила океанаріум команда київського акваріуміста Олександра Яновського. Однак на плакатах активістів були написами із закликами саме до львівського депутата не знyщaтися з тварин та стати вегaном.

Фото: Павло Паламарчук / Газета “День”

Варто зазначити, що думки людей, які проходили повз акцію розділилися. Одні підтримували активістів, інші ж апелювали до них тим, що океанаріуми є в багатьох європейських містах і завдяки ним діти можуть пізнати краще морський світ і його мешканців.

Нагадаємо, на проспекті Шевченка в будівлі колишнього кінотеатру “Київ” 28 серпня офіційно відчинив свої двері перший львівський океанаріум Oceanarium Lviv. Це музей живої морської природи на трьох поверхах будинку, де розмістили більше 20 акваріумів з декількома десятками акваріумів різного об’єму.

Загалом в акваріумах плавають понад 3000 рибок. Також є акули та черепахи.