Захисники Маріуполя привітали прикордонників із професійним святом: емоційне відео

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Прикордонники, які наразі боронять Маріуполь, привітали своїх колег з професійним святом. Вони запевнили, що Україна обов’язково переможе.

Відео поширив голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко. Він зауважив, що захисники увесь час були небагатослівними, адже боролися з російськими окупантами, пише 24 Канал.

Дейнеко поширив відео, яке зняли незламні прикордонники з Маріуполя. Разом з іншими українськими захисниками вони стійко захищають місто, попри те, що перебувають в повному оточенні.

“Весь цей час вони були не багатослівні, а боролися, билися та відбивали ворожі атаки. Але до Дня прикордонника, з початком прикордонної доби, вони надіслали своє вітання з професійним святом і запевнили: “Перемога буде за Україною!” Слава мужнім захисникам Маріуполя! Слава мужнім прикордонникам! Слава Україні!”, – підсумував голова Держприкордонслужби.

Захисники перед привітанням спільно виконали гімн України.

Ми – прикордонники Донецького прикордонного загону. Перебуваємо у місті Маріуполь і забезпечуємо оборону міста-героя. В цей день хочемо всіх причетних привітати з нашим професійним святом – Днем прикордонника, – зазначив один з бійців.

Він побажав усім миру та Божої благодаті, а також запевнив, що правда – на нашому боці, тож і перемога буде нашою.