Середа, 12 Червня

Захворюваність на коронавірус у Львові стрімко зросла

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Впродовж останнього тижня медики зафіксували значне збільшення кількості позитивних швидких тестів на COVID-19 серед мешканців Львівської громади. Мерія вкотре закликає вакцинуватись, адже щеплення мінімізує ризик смертельних ускладнень, а за перших ознак недуги – обмежити контакти з іншими людьми та звернутись до свого сімейного лікаря.

Зокрема, як повідомили у міському Центрі здоров’я та медичної статистики, упродовж 11-22 лютого виявили 955 позитивних тестів, тоді як упродовж 3-10 лютого – 480, та упродовж 25 січня-2 лютого – 240.

У трьох міських лікарнях – лікарні святого Пантелеймона, лікарні святого Миколая та 5-тій лікарні, зараз лікують 77 хворих на коронавірус (з них 21 дитина). За останню добу госпіталізували 17 хворих, виписали – 14.

Водночас, на амбулаторному лікуванні перебуває 920 хворих.

Нагадаємо, у міських полікілніках Львова можна щепитись першою чи другою дозою вакцини, або ж ревакцинуватись – тобто зробити бустерну дозу. Доступні вакцини – Pfizer, CoronaVac та Johnson&Johnson. Як наголошують медики, вакцина «вчить» імунну систему розпізнавати вірус і боротися з ним.

Записатись на вакцинацію можна за номером телефону поліклініки або у свого сімейного лікаря чи самостійно у системі Helsi.