П’ятниця, 2 Грудня

Західну об’їзну дороги Львова планують реконструювати до вищої категорії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Частину західної об’їзної Львова запланували реконструювати через значне збільшення потоку транспорту та значні затори на теперішній дорозі. У межах реконструкції облаштують 6 транспортних розв’язок, відремонтують 2 шляхопроводи через залізницю, а саму дорогу розширять до 3-4 смуг, підвищивши категорії траси. Про це 7 жовтня розповів голова Служби автодоріг Львівщини Олег Береза,

Прес-секретарка Служби автомобільних доріг у Львівській області Оксана Богуш уточнила ZAXID.NET, що йдеться про 15 км об’їзної від Рясне-Руської до Солонки. Два мости реконструюють у Зимній Воді та Лапаївці. Нові розв’язки облаштують на перетині з дорогами та вулицями, зокрема: Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі; С141234 Скнилів – Басівка; М-11 Львів – Шегині; на вул. Сковороди в Сокільниках; на під’їзді до житлового комплексу «Південий»; на вул. Героїв Небесної Сотні в Рудному.

Дорога матиме по 3-4 смуги у кожному напрямку, тоді як нині тут є по одній смузі. В межах житлової забудови запроектують шумозахисні екрани та освітлення. Після реконструкції дорога матиме категорію 1-Б.

За словами Оксани Богуш, реконструйована дорога дозволить забезпечити якісний транспортний зв’язок із усіма магістральними дорогами, що ведуть до кордону з Польщею, в також забезпечить рух транзитного транспорту без заїзду у Львів, завдяки чому дозволить розвантажити вуличну мережу міста.

Вартість реконструкції визначать після того, як розроблять проектно-кошторисну документацію.

Зазначимо, що з північної сторони Львова готуються збудувати нову об’їзну, втім для цього необхідно викупити 43 земельні ділянки на 16,5 млн грн. Ця дорога матиме найвищу категорію 1-А.

Майбутній північний об’їзд Львова

До слова, біля західної кільцевої дороги Львова між Білогорщею та смт. Рудне незабаром відкриють найбільший на заході України логістичний центр Protec Zymna Voda, який займатиметься обробкою та зберіганням вантажів.