Понеділок, 11 Грудня

Загинув у березні, але тіло повернули лише зараз: у бою на Херсонщині загинув львів’янин

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Херсонщині, захищаючи Україну, загинув львів’янин Григорій «Гриць» Добош. Це сталося 19 березня 2022 року в бою під Снігурівкою. Тіло воїна вдалося повернути лише в листопаді, після звільнення Снігурівки від російських окупантів. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА, пише Lviv.Media.

Григорій Добош народився 29 вересня 1991 року у Львові. Тут здобув середню освіту та продовжив навчання на економічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Після закінчення вишу пройшов військову строкову службу. Працював у приватних фірмах у Львові та за кордоном.

До Спілки Української Молоді «Гриць» долучився ще в шкільних роках. Як розповідають в організації, жодне його літо не минало без сумівських таборів і мандрів. В СУМі він познайомився і зі своєю майбутньою дружиною, на таборі.

Наприкінці лютого 2022 року Григорій був серед тих, хто першим безстрашно пішов боронити Незалежність та суверенність України. У лавах Збройних Сил України, у складі 80-ї львівської десантно-штурмової бригади, тримав оборону на Миколаївщині та Херсонщині.

Загинув Григорій Добош разом з двома побратимами 19 березня 2022 року в бою під Снігурівкою.