Загорецька Людмила Степанівна виграла Літній кубок 2018

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У п’ятницю, 12 жовтня, на телеканалі 1+1 покалази українцям новий випуск Ліги сміху, в якому команди гумористів втретє поборолися за Літній кубок, про це повідомляє Радіо МАКСИМУМ.

Цьогоріч за Літній кубок команди гумористів боролися у два етапи. Так, у першому етапі виступили команди Загорецька Людмила Степанівна (Львів) з новим тренером Стасом Бокланом, “Тріо різні і ведучі” (Київ) з Надею Дорофєєвою, Міні-панки з Владом Ямою, Збірна Кременчука з Юрієм Ткачем (Кременчуг ) і Дружній акцент – з тренером Ігорем Ласточкиним.

Головною фішкою третього Літнього кубка стало те, що ніхто з тренерів не грав за команду, з якою виступили цього разу.

12 жовтня у другому етапі Літнього кубку, показували свої номери такі команди: Ветерани космічних військ і новий тренер команди Олена Кравець, Ніколь Кідман і Гарік Бірча, Чужорідний театр абсурду Горобчик і Оля Полякова, Шлюб ромашка і тренери Танька і Володька, Прозорий гонщик і Євген Кошовий.

За результатами голосування журі Ліги сміху, по 3 голоси отримали команди “Загорецька Людмила Степанівна” та “Прозорий гонщик”. Після голосування відбувся батл, у якому команда Загорецька Людмила Степанівна перемогла і отримала третій Літній кубок. За цю команду свої голоси віддали усі члени журі.

Відео виступу Загорецької Людмили Степанівни:

Довідка: Загорецька Людмила Степанівна — одна з команд-переможців третього сезону телевізійного проекту «Ліга сміху» на телеканалі «1+1»,] яка сформувалась в 2011 році, як збірна НУ «Львівська Політехніка». ЗЛС створена як альтернатива класичному західноукраїнському гумору.

Колись команда ЗЛС представляли збірну команду «Львівської Політехніки». Але у 2010 році команда розпалася на 2 частини – найактивніші увійшли до «Метр сімдесят», інші – до «Pazitiff». Обидві команди виступали поодинці. З часом команда «Метр сімдесят» вичерпали себе і тому виник абсолютно новий проект під назвою «Загорецька Людмила Степанівна».

ЗЛС заснована з новою структурою та новим поданням жартів. Команда виграла ¼ ліги КВК Європи.

Раніше львівські коміки з «Ліги сміху» врешті-решт зізналися, хто ж така Людмила Загорецька.

Share.