Четвер, 13 Червня

Забудовник прокладає півкілометра нової дороги у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові девелоперська компанія «Марвел Девелопмент» будує нову дорогу – продовження вулиці Китайської з виїздом на Пасічну. Понад півкілометра вулиці інвестор зобов’язався збудувати за власний кошт ще до початку зведення житла у цьому мікрорайоні, пише ZAXID.NET.

Про це 17 березня повідомив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач, який мав робочий виїзд на місце будівництва. Там буде дві смуги руху, тротуар і, можливо, велодоріжка. Дорожнє полотно замостять бруківкою.

«Ну що сказати замість висновку – панове будівельники, беріть приклад. Виконані соціальні зобов’язання перед містом – це реально, достойно і навіть не боляче. А головне – це повага від міста та львів’ян. Бо люди все бачать і розуміють. Зрештою, якщо говорити мовою прагматизму – це капіталізація вашого бізнесу», – зазначив Любомир Зубач.

Половина планованого шляху вже забетонована. Новозбудована дорога з’єднається з теперішньою вулицею Китайською і фактично закільцює її із вулицею Пасічною. Схему руху на цій ділянці ще напрацьовують.