За здобутки у навчанні 30 львівських школярів отримали від міста по 10 000 грн премії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Четвертий рік поспіль учні львівських шкіл отримують премію у розмірі 10 тисяч гривень за здобутки у навчанні. Цьогоріч премію в рамках Програми підтримки обдарованої молоді отримали 30 обдарованих учнів львівських шкіл.

За результатами оцінювання переможцями стали 30 учасників згідно визначеного рейтингу, відтак їм буде виплачено премію у сумі 10 000 гривень кожному.

«Вже 4 рік поспіль у Львові діє Програма підтримки обдарованої молоді. Однією з частин цієї програми є те, що діти, які мають призові місця на інтелектуальних турнірах, конкурсах і олімпіадах, мають можливість отримати премію в розмірі 10 тисяч гривень і витратити їх на свої потреби», — розповіла Зоряна Довганик, начальниця міського управління освіти.

Список найкращих представників обдарованої молоді, які отримали одноразовою премією Львівської міської ради у рамках Програми підтримки обдарованої молоді м. Львова:

1. Борило Олександр Павлович, випускник Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

2. Боровик Богдан Сергійович, випускник Львівської лінгвістичної гімназії.

3. Веліховський Андрій Володимирович, учень ліцею «Надія».

4. Воловик Вероніка Владиславівна, випускниця Львівської академічної гімназії при НУ «Львівська Політехніка».

5. Вороновський Роман Богданович, випускник Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

6. Голополосов Віталій Констянтинович, учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

7. Гонцовська Іринак Юріївна, учениця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

8. Дашинич Олена Іванівна, випускниця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

9. Дульчак Андрій Ігорович, випускник ліцею № 75 імені Лесі Українки.

10. Еліосов Михайло Вікторович, учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

11. Квіт Данило Романович, учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

12. Кліщ Дмитро Володимирович, учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

13. Козак Олександр Андрійович, учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

14. Кривень Павло Степанович, учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

15. Кузьма Володимир Васильович, учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

16. Купранець Данило Романович, учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

17. Куцик Владислав Петрович, учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

18. Лушней Святослав Ярославович, учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

19. Малинич Ярослав Сергійович, учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

20. Сидорчук Дмитро Сергійович, учень ліцею № 28.

21. Сідельник Надія Ярославівна, випускниця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

22. Солоджук Гліб Ігорович, випускник Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

23. Толкачов Олексій Михайлович, учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

24. Тхір Назар Романович, учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

25. Франкевич Євгенія Олександрівна, учениця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

26. Швець Тетяна Павлівна, учениця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

27. Шикула Северин Ігорович, учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

28. Шимків Надія Віталіївна, учениця Львівської правничої гімназії.

29. Шкраба Яна Андріївна, випускниця Навчально-виховного комплексу «Школи-садка «Софія».

30. Ядельський Артем Ігорович, випускник Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР