П’ятниця, 24 Травня

За планом Росії, Львів уже мали захопити – Арестович

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Інформаційна війна з Україною, план якої Кремль вигадав ще до вторгнення, не збігається з дійсністю. Однак росіяни настільки звикли виконувати завдання керівництва, що не зважають на це. Про це заявив радник голови Офісу президента Олексій Арестович, пише “24 канал“.

За його словами, ще в лютому 2022 року росіяни повідомили, що нібито знищили у Львові “біолабораторію із жахливими матеріалами”. Цього, звісно, не сталося. Однак повідомлення про “вдалу операцію” пропагандисти видали згідно з планом

“За планом Росії, Львів уже мали захопити. Так і вийшло, що люди, які відповідають за інформаційну роботу, видали щоденне повідомлення згідно з планом”, – сказав Арестович.

Він зазначив, що росіяни сліпо виконують не лише інформаційні завдання, а й воєнні.

Окупанти, каже Арестович, досі притримуються на полі бою централізованої тактики, яку їм вигадали й не можуть змінити. Хоча очевидно, що вона обертається кривавою банею для них. Теж саме стосується інформаційного простору.

“Росіяни слідують цьому плану попри те, що реальність дуже далека від таких методів. Так вони їхатимуть, їхатимуть, поки не приїдуть у свою могилу”, – резюмував Арестович.