Неділя, 14 Квітня

За останні 5 років Львів інвестував у Винники понад 250 мільйонів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

З 2016 до 2020 років з бюджету розвитку Львова інвестовано понад 258 млн грн у Винники. Ці кошти пішли на новий ЦНАП, школу, садок, нову амбулаторію сімейної медицини, каналізування, ремонти доріг тощо.

Зокрема: освіта — 15,5 млн грн, ЦНАП — 7,2 млн грн, електромережі – 1,3 млн грн, ремонти доріг — 24 млн грн, садочки — 42,8 млн грн, зовнішнє освітлення — 8,4 млн грн, ПЛАСТ — 2,5 млн грн, реконструкція каналізаційних та водопровідних мереж — 71,8 млн грн.

У 2019 році Львів скерував на функціонування Винники (освіту, медицину, культуру та іншу інфраструктуру) 132 млн грн. Від Винник надійшло ПДФО 27 млн грн.

«На прикладі Винник можна побачити, як закинуте містечко змінюється на очах. Навіть якщо брати цей рік. Ближче до липня почне роботу ЦНАП, де буде увесь сервіс: паспорти, права, дозвільні документи — все буде тут. Також в цьому приміщенні ми відкриємо групи денного перебування дітей, і також ми робимо ремонти, щоб тут розмістити частину „Джерела“, тому що є дітки, які потребують особливої уваги, щоби не їхати на Сихів у „Джерело“, а тут займатися. В цьому році ми дуже багато коштів інвестуємо в каналізування — роботи будуть тривати увесь рік. Це великі інвестиції. Також з червня розпочинає роботу амбулаторія сімейної медицини. Ну і дорога — фактично вулиця Личаківська буде продовжена, відремонтована якісно до в’їзду у Винники, тому що Винники — це Львів», — сказав мер Львова Андрій Садовий.