Понеділок, 4 Березня

За Оперним театром у Львові демонтували паб «Когут»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові розібрали приміщення Хоспер-пабу «Когут», що працював у центрі міста, неподалік Оперного театру. Судова тяганина щодо цього пабу тривала десять років.

Про це у коментарі Тvoemisto.tv повідомила керівниця юридичного департаменту Львівської міської ради Гелена Пайонкевич.

«Розбирають тимчасову споруду, приміщення хоспер-пабу «Когут». Є рішення суду, яке зобов’язує це демонтувати. Судові процеси в цій справі тривали десять років. Власник неодноразово перепродував це майно, через це затягувався процес», – каже вона.

Гелена Пайонкевич пояснює, що на орендованій у міста ділянці ТЗОВ «Гурман» звів тимчасову споруду, на яку оформили право власності, згодом її перепродували. Йдеться про приміщення площею 80,3 квадратних метри на просп. Чорновола, 2, одразу за Львівською оперою. Тепер апеляційний господарський суд Львова підтримав рішення Господарського суду у Львівській області за позовом міської ради про демонтаж цієї споруди. Договір оренди земельної ділянки закінчився, земля буде у розпорядженні департаменту містобудування міськради.

Додамо, що, за даними аналітичної системи YouСontrol, ТЗОВ «Гурман» у Львові зареєстроване 23 роки тому. Засновницями є львів’янки Наталія Сліпченко і Наталія Митурак. Першу пов’язують із підприємцем Володимиром Дідухом, що відомий як «Вова Морда». Вона є співвласницею у кількох будівельних компаніях, а також компаніях, які займаються торгівлею продуктами і напоями.