Понеділок, 15 Квітня

За кошти польського кредиту на Львівщині ремонтують дві дороги. Що мають зробити

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Цього року на Львівщині продовжують ремонт двох доріг за кошти, передбачені у межах польського кредиту. Йдеться про дорогу Червоноград – Рава-Руська та Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий, де вже тривають роботи. Про це Tvoemisto.tv повідомив речник Служби автомобільних доріг у Львівської області Іван Бондар.

«На сьогодні у межах польського кредиту залишається виконати роботу на двох об’єктах. Що стосується першої, то в цьому році плануємо виконати максимум робіт, щоби підійти до завершення під кінець року. Зараз працюємо на ділянці від Белзу до Рави-Руської, а також на 5 мостах ведуть ремонт», – каже він.

Загалом мають капітально відремонтувати всі 13 мостів до кінця року.

«Упродовж минулого періоду ми відремонтували ділянку від Червонограда до Белза у нижньому шарі та 8 км у верхньому. Зараз ремонтуємо від Белза до Рави-Руської», – додає Іван Бондар.

Загальна вартість робіт, відповідно до договору, становить понад 42 млн євро.

Щодо дороги Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий, то залишилося облаштувати верхній шар орієнтовно на 20 кілометрах, нижній уже прокладений на 100%. Вартість робіт, передбачена для цього об’єкта, становить 33,5 млн євро.

Нагадаємо, ще в червні минулого року у ЛОВА та Служба автомобільних доріг у Львівській області повідомляли, що через воєнний стан на Львівщині не проводять жодних робіт, як-от капітальних ремонтів, реконструкцій чи поточних середніх. Наразі працювали лише на тих ділянках, де передбачені кошти у межах польського кредиту. Так, ремонт прикордонної дороги «Самбір – Нижанковичі» мали завершити до кінця минулого року.