Неділя, 23 Червня

За кого голосувала молодь Львова на місцевих виборах

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові, за даними екзит-полу студії Савіка Шустера і телеканалу «Україна 24», «Європейська солідарність» лідирує серед усіх вікових груп, крім молоді 18-29 років. Цікаво, що чим старші львів’яни, тим менше вони підтримали Самопоміч, Голос, УГП і Варту. Натомість більше підтримали ЄС, Свободу та Слуг Народу.

Наймолодша вікова категорія найбільше підтримала партію чинного мера «Самопоміч». На другому місці опинилась «ЄС». Серед молодих львів’ян популярними також є партії «Голос», «Варта» і «Українська Галицька Партія». ВО «Свобода» залишилась майже непоміченою або нецікавою для молодих жителів.

У старшій віковій категорії від 30 до 44 років партія «ЄС» вже користується популярністю серед львів’ян. Майже кожен третій віддав перевагу цій партії. Далі йде Самопоміч, Голос, Варта і ВО «Свобода».

Львів’яни віком 45-59 років ще більше підтримали «Європейську Солідарність» та ВО «Свободу». Також частково проявили симпатії до «Слуг Народу». Менше їх цікавили Самопоміч, Голос і УГП.

У найстаршій віковій категорії відданість у майже 36% віддали партії «ЄС». «Самопоміч» теж не дуже втратила позиції відносно попередніх двох категорій. Натомість серед старших львів’ян спостерігається певна прив’язаність до ВО «Свобода», яка опинилась на третьому місці. Далі Голос і Слуга Народу.