Понеділок, 11 Грудня

За гроші з “народних Байрактарів” купили супутник, який збільшить “бавовну” в окупантів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За кошти, які українці зібрати на безпілотники Bayraktar, фонд Сергія Притули придбав унікальний супутник. Він суттєво допоможе нашим військовим у підготовці оперативних операцій.

Про це стало відомо 18 серпня. Супутник надасть доступ до бази даних супутникових знімків компанії ICEYE більше ніж на рік, пише 24 Канал.

Сергій Притула повідомив, що супутник вирішили купити після перемовин з Міністерством оборони України.

Відтепер наша армія буде максимально швидко буде отримувати супутникові знімки високої якості, які допоможуть нам з оперативним плануванням операцій. “Бавовни” буде багато, – сказав Притула.

Технічні деталі Притула обіцяє оприлюднили згодом у пресрелізі. Притула висловив подяку міністру оборони Олексію Резнікову “за виявлену довіру до команди нашого фонду”.

Притула розповів, що супутник тепер є в арсеналі Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Він зазначив, що супутник вдалося купити оперативно завдяки підприємцю Максиму Полякову.

Як пише Alpha Centauri, апарати угруповання ICEYE спостерігають Землю в мікрохвильовому діапазоні (SAR), що дозволяє отримувати знімки поверхні в будь-який час доби і за будь-яких погодних умов.

Зазвичай, дані оновлюються раз на декілька годин, що дозволяє спостерігати перебіг бойових дій на тактичному рівні.

Роздільна здатність фото – до 25 сантиметрів на піксель (залежить від ширини сканування). Це дозволяє розрізняти мікрохвильові знімки окремих людей.