Вівторок, 28 Травня

За дискредитацією Винниківської тютюнової стоять монополісти і транснаціональні корпорації, – заява

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Винниківській тютюновій фабриці спростували інформацію про нібито ухилення від сплати податків і заявили про системну дискредитацію, яку проти національного виробника розгорнули транснаціональні тютюнові корпорації.

Відповідну заяву опубліковано 26 липня, повідомляє видання “Голос.ЮА“.

Повідомляють, що раніше на сайтах низки ЗМІ з’явилася новина про те, що Львівська тютюнова фабрика протягом 2018-2019 років не отримала від Державної фіскальної служби жодної акцизної марки.

На Винниківській тютюновій фабриці підтвердили, що юридична особа “Львівська тютюнова фабрика” дійсно не отримала жодної акцизної марки в 2018-2019 роках, адже була ліквідована ще 14 років тому – у 2006-му. У той же час у Львівській області зареєстровано ТОВ “Винниківська тютюнова фабрика”, яка закуповує в ДФС України всі види марок акцизного податку та в повному обсязі сплачує всі відрахування в бюджет.

Так, за підсумками 2017 року, Винниківська тютюнова фабрика увійшла в топ-40 найбільших платників податків України. Сума відрахувань склала 1,2 млрд грн. За сумою податків фабрика випередила такі компанії як «ДТЕК Західенерго», «Райффайзен Банк Аваль», Центральний гірничо-збагачувальний комбінат і Криворізький залізорудний комбінат.

У 2018 році Винниківська тютюнова фабрика фактично перерахувала в бюджет 2,2 млрд грн і піднялася на 26-ий рядок рейтингу платників податків, випередивши Запоріжсталь, Азовсталь і Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча. У 2019 фабрика розраховує збільшити суму відрахувань і зайняти 20-те місце.

Незважаючи на високі фінансові показники і тисячі робочих місць, на Винниківську тютюнову фабрику регулярно регулярно здійснюють інформаційні атаки. На підприємстві вважають, що замовниками провокацій виступають транснаціональні корпорації, які хочуть монополізувати ринок і отримувати надприбутки. Тут не виключають змови трьох таких корпорацій: Philip Morris, Japan Tobacco International і British American Tobacco.

«Поява подібних провокаційних, неправдивих і відверто абсурдних публікацій наштовхує на думку, що хтось намагається знищити українську тютюнову галузь і монополізувати або розділити ринок», – сказано в заяві.

Як пише РБК-Україна, компанію Philip Morris запідозрили в тому, що сировина, яку вона ввозила в Україну без сплати мита і податків нібито для подальшого реекспорту готової продукції, використовувалася для виробництва сигарет для українського ринку. Порушення виявила позапланова перевірка. Штрафи для компанії склали 635 млн грн.